• PRERUŠENIE VYUČOVANIA

Na základe usmernenia ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR zo dňa 12.3.2020 riaditeľka školy prerušuje vyučovanie v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 v organizačných zložkách ŠZŠI aj OUI. Pedagogickí zamestnanci zadajú žiakom na dané obdobie úlohy na samoštúdium. Žiaci sa musia riadiť pokynmi pedagógov.

Z usmernenia vyplýva nástup na vyučovanie v pondelok 30. marca 2020.

• Chrípkové prázdniny

Riaditeľka školy v zmysle Metodického usmernenia MŠ SR č. 15/2005-R z 31.10.2005 a na základe odporúčania Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave prerušila výchovno-vzdelávací proces v Spojenej škole, Lomonosovova 8, Trnava v org. zložkách ŠZŠI aj OUI od 12.03.2020 do 18.03.2020  z dôvodu chrípky a chrípke podobných respiračných ochorení žiakov. Vyučovanie bude opäť riadne pokračovať vo štvrtok 19.03.2020.

Z dôvodu vírusových ochorení a zamedzaniu šírenia koronavírusu - COVID  19 žiadame žiakov a ich rodíčov, aby sa zdržiavali doma.

Z dôvodu možnej úpravy termínu nástupu na vyučovanie (kvôli koronavárusu) odporúčame sledovať stránku školy.

• Výchovný koncert

Do galérie Výchovný koncert boli pridané fotografie.

• Rodičovské združenie

Vážení rodičia srdečne Vás pozývame na triedne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční v piatok 15.11.2019. V ŠZŠI je začiatok o 13:00 hod. a  v OUI o 14:30 hod.

• Deň otvorených dverí 2019

Žiaci a zamestnanci Spojenej školy, Lomonosovova 8, Trnava Vás srdečne pozývajú na Deň otvorených dverí 2019, ktorý sa uskutoční v našej škole v stredu 13.11.2019 od 9:00 h do 13:00 h.

• Celoslovenská súťaž v učebnom odbore obchodná prevádzka - práca pri príprave jedál

Dňa 7.11.2019 nás naše dievčatá reprezentovali na Celoslovenskej súťaži zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore obchodná prevádzka - práca pri príprave jedál.

Do galérie Celoslovenská súťaž v učebnom odbore obchodná prevádzka - práca pri príprave jedál boli pridané fotografie.

Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu a pekné umiestnenie.

• Začiatok školského roka 2019/2020

Začiatok školského roka je v pondelok 2.9.2019. Základná škola má otvorenie školského roka o 8:00 hod. a odborné učilište o 9:00 hod. Žiaci, ktorí budú ubytovaní v internáte, sa ubytovávajú v pondelok 2.9.2019 po triednických hodinách. Stravovanie začína pre internátnych žiakov obedom 2.9.2019 a pre dochádzajúcich žiakov utorkom 3.9.2019.

• Botanická záhrada

Do galérie Botanická záhrada boli pridané fotografie.

Žiacu OUI navštívili v máji Botanickú záhradu.

• Májový kvet

Do galérie Májový kvet boli pridané fotografie.

Naši záhradníci sa zúťastnili akcie Májový kvet.

• Prijímacie konanie pre školský rok 2019/2020

Dňa 13.05.2019 o 9:00 hod. sa uskutoční v Odbornom učilišti internátnom, Lomonosovova 8, Trnava PRIJÍMACIE KONANIE pre školský rok 2019/2020  - 1.kolo, 1.termín. Žiak sa dostaví do tunajšieho učilišťa v sprievode zákonného zástupcu a prinesie si so sebou občiansky preukaz, pero a zápisný lístok, ktorý mu vydá ZŠ, ak nebol zaslaný spolu s prihláškou.

• Deň otvorených dverí 2018

Vo štvrtok 8.11.2018 od 8:30 do 12:00 h sa uskutoční v našom Odbornom učilišti internátnom Deň otvorených dverí 2018. Srdečne naň pozývame všetkých uchádzačov o štúdium, ich pedagógov, rodičov, ale aj verejnosť, ktorá by chcela vidieť naše priestory. Na všetkých sa veľmi tešíme.

• Jesenné prázdniny

V pondelok 29.10.2018 sa žiaci učia posledný deň pred jesennými prázdninami. Od utorka 20.10.201 sú v rámci sviatkov a jesenných prázdnin doma. Po prázdninách sa nastupuje do školy v pondelok 5.11.2018. Internát je otvorený od nedele 4.11.2018.

• Pokyny k otvoreniu školského roka 2018/2019

Milí žiaci, školský rok 2018/2019 sa začína 3.9.2018. Otvorenie školského roka sa uskutoční v spoločenskej miestnosti. Žiaci ŠZŠI začínajú o 8.00 hod. a žiaci OUI o 9.00 hod. Podrobné informácie pre prvákov OUI sú v nasledujúcom odkaze.

• Výlet na Jahodník

Posledné školské slnečné dni sme spolu so žiakmi II.JO triedy využili na výlet. Naším cieľom bola chata, ktorá leží na samote v prostredí lesov chránenej oblasti Malé Karpaty neďaleko obce Smolenice

• Slávnostné vyradenie absolventov 2018

Napätie zo záverečných skúšok vystriedala veľká úľava a pocit spokojnosti. Dnes sme našim tretiakom, ktorí úspešne zvládli záverečné skúšky, odovzdali výučné listy. V príhovore riaditeľka školy ocenila snahu všetkých absolventov a zaželala im, aby sa každý úspešne zaradil do pracovného života.

• Škola - video

Ako to vyzerá na našej škole si môžete pozrieť v priloženom videu.

• Branné cvičenie

8.,11.,12. júna 2018 sa uskutoční trojdňové účelové cvičenie na ochranu človeka a prírody pre žiakov tretích ročníkov. Žiaci prvých a druhých ročníkov sa zúčastnia tohto cvičenia iba v jeden deň, a to v piatok 8.6.2018

• Medzinárodný deň detí

Slnečné počasie, dobré jedlo a oddych, aj taký bol Medzinárodný deň detí v našej škole. Pri tejto príležitosti sme zorganizovali pre žiakov OUI opekanie v prírode, ktoré sa konalo na verejnom ohnisku v rekreačnej zóne Kamenný mlyn. Uvoľnenú atmosféru tohto podujatia sme si všetci užili :-)

• Celoslovenská súťaž zručností v uč.odbore "obchodná prevádzka- práca pri príprave jedál"

Žiačky Monika Samelová (I.r) a Nikoleta Baranovská (II.r) z učebného odboru obchodná prevádzka -práca pri príprave jedál boli našu školu reprezentovať na CELOŠTÁTNEJ SÚŤAŽI PRAKTICKÝCH ZRUČNOSTÍ A TEORETICKÝCH VEDOMOSTÍ ŽIAKOV v OU v Kremnici. Súťaž pozostávala z praktickej a teoretickej časti.

• Celoslovenská súťaž zručností v uč.odbore "murár"

Žiaci druhého ročníka Dávid Pilo a Štefan Pustakurty sa zúčastnili CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE zručností žiakov odborných učilíšť v učebnom odbore murárske práce v RC Hlohovec. Z 13 súťažných družstiev sa umiestnili na 4.mieste. Za vzornú reprezentáciu školy im ďakujeme.