Spojená škola, Lomonosovova 8, TRNAVA
Hlavná stránka Kontakt Mapa O škole Poradné orgány Fotoalbum

 • Výchovný koncert

  Rodinná folklórna skupina Hlbockí zúročili svoje doterajšie skúsenosti a obohacujú mladšie generácie o vedomosti z kultúrneho bohatstva a dedičstva, aby poznali, na čo môžu byť právom hrdí. Tentokrát sa na našej škole predstavia 20.11.2017 s výchovným koncertom "NESIEME VÁM NOVINU". V predstavení sa orientujú na Vianoce, vianočné zvyky a tradície, ale aj na zvyky, ktoré Vianociam predchádzajú.

 • Rodičovské združenie

  Oznamujeme rodičom, že dňa 10. novembra 2017 sa o 14.30 hod uskutoční triedne rodičovské združenie Ďakujeme za Vašu účasť. 

 • Divadelné predstavenie

  Príbeh plný fantázie, napätia a nečakaných zvratov ožil na doskách Divadla Jána Palárika. Žiaci našej školy sa tejto famóznej inscenácie zúčastnili. Dobrodružnú, hudobnú komédiu Ostrov pokladov odporúčame vidieť všetkým dobrodruhom a romantikom sveta.

 • Začiatok školského roka 2017/2018

  Slávnostné otvorenie šk.roka 2017/2018 sa uskutoční 4.9.2017 o 9.00 hod na školskom dvore. Prosíme žiakov,aby si čím skôr priniesli prezuvky a visiaci zámok na skrinku,ktorá im bude pridelená.

 • Deň záchranných zložiek

  Spolu so žiakmi sme sa zúčastnili podujatia "Deň záchranných zložiek", ktoré organizovalo Mesto Trnava v areáli športového klubu Slávia. Zaujala nás ukážka vyslobodzovania zranených osôb z havarovaného vozidla, zadržanie nebezpečného páchateľa či ukážky policajnej kynológie...

 • Botanická záhrada

  26.6.sme navštívili Botanickú záhradu v Trnave, v ktorej sa od r.2005 uskutočňuje revitalizácia. Náchádzajú sa tu rôzne zaujímavé dreviny. Táto záhrada má potenciál stať sa regionálne významným územím, ktoré zvýši atraktivitu mesta i celého trnavského regiónu.

 • Záver školského roka

  Kedže sa blíži záver šk.roka, spoločne sme ho uzavreli grilovačkou a futbalovým turnajom. Žiaci našej školy spolu s majstrami odborného výcviku i učiteľmi strávili celý deň v príjemnej letnej atmosfére. Čaká nás zaslúžený oddych na ktorý sa všetci tešíme a po ňom návrat naspäť do školských lavíc.

 • Celoštátna súťaž- strojár

  Žiaci Marek Kovačič a Patrik Klč sa zúčastnili  CELOŠTÁTNEJ SÚŤAŽE V ODBORE STROJÁR v SŠI v Kysuckom Novom Meste. Zadaním súťaže bolo zhotovenie zámočníckej podložky a naše družstvo sa umiestnilo na 3.mieste. Za vzornú reprezentáciu školy im ďakujeme a blahoželáme k úspechu

 • Viedeň-koncoročný výlet 2017

  Tento školský rok sme sa na koncoročný výlet vybrali za hranice Slovenska do neďalekej Viedne. Navštívili sme zámocké záhrady Schönbrunnu, najstaršiu ZOO na svete i Gloriette. Viac už v našej fotogalérii

 • Výberové konanie
 • Výsledková listina PS
  11. 5. 2017

  Milí uchádzači o štúdium,

  výsledky prijímacieho konania 2017 sa dozviete po kliknutí na nasledujúci odkaz  PS_-_vysledky.xls

 • Vyučovanie

  Nech sa páči, nahliadnite ako prebieha vyučovanie na našej škole smiley  Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť.

 • Exkurzia "Mladý tvorca 2017"

  Dnes sme sa zúčastnili plánovanej exkurzie "Mladý tvorca 2017", ktorá sa už tradične konala v národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre. Nech sa páči, nahliadnite do našej fotogalérie.

 • Rodičovské združenie

  Oznamujeme rodičom, že dňa 21. apríla 2017 o 14:00 hod sa uskutoční v OUI Trnava triedne rodičovské združenie. Ďakujeme za Vašu účasť.

   

 • Stravovanie

  Oznamujeme všetkým stravníkom, aby sa zo stravy odhlasovali vždy iba u vedúcej školskej jedálne a to jeden pracovný deň vopred do 11.00 hod.

 • Život na internáte

  Internát našej školy zabezpečuje ubytovanie i stravovanie pre žiakov OUI i iných stredných škôl. Ubytovanie je možné využiť i na dobu určitú, napr.počas zimných mesiacov, cez ktoré býva cestovanie náročnejšie. A o tom, že sa na internáte nenudíme, sa môžete presvedčiť v našom albume :)

 • Múzeum holokaustu
  1. 12. 2016

  Navštívili sme Múzeum holokaustu v Seredi v priestoroch bývalého pracovného a koncentračného tábora. V múzeu sú vystavené dobové dokumenty, fotografie a predmety súvisiace s prenasledovaním Židov na území Slovenska. Prednáškou "Úteky z táborov smrti" sme prehliadku ukončili.

 • Návšteva krypty pod kostolom sv.Jakuba

  Dňa 8.11.2016 sme navštívili kryptu pod kostolom sv. Jakuba, ktorý Trnavčania poznajú pod názvom „františkánsky kostol". Pre verejnost je sprístupnená iba 8 dní v roku. Sú v nej uložené i telesné pozostatky grófky Zuzany Forgáčovej.

 • Slávnostné vyradenie absolventov

  Po úspešnom absolvovaní písomnej,praktickej a ústnej formy záverečnej skúšky sa 24. júna 2016 so svojou školou rozlúčili jej šťastní absolventi. Na slávnostnom stretnutí s vedením školy si prevzali výučné listy a najusilovnejší žiaci školy aj vecné odmeny. Na záver tohto pekného a dôstojného podujatia sa so svojimi spolužiakmi a pedagógmi rozlúčili pri spoločnom slávnostnom obede. Všetkým prajeme veľa šťastia a úspechov v pracovnom i osobnom živote.

 • Deň otvorených dverí

  OUI v Trnave Vás 9.11.2016 (streda) pozýva na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ. V čase od 8.30 do 12.00 hod budú otvorené brány našej školy pre záujemcov o štúdium. Program: prezentácia školy a jednotlivých učebných odborov, praktické ukážky činností a výstava prác žiakov.