Spojená škola, Lomonosovova 8, TRNAVA

• Rodičovské združenie

Pozývame Vás na triednu schôdzu rodičovského združenia, ktorá sa uskutoční 27.4.2018 o 13.00 hod. Dúfame, že sa v záujme svojho dieťaťa schôdze zúčastníte.

• Výberové konanie
  • Nástup na vyučovanie po vianočných prázdninách

Po vianočných prázdninách začína riadne vyučovanie v pondelok 8.1.2018. Nástup na internát je v nedeľu 7.1.2018 od 19:00h.

• Vznik novej školy - SPOJENÁ ŠKOLA, Lomonosovova 8, Trnava

Dňa 1.1.2018 vznikla spojením Odborného učilišťa internátneho, Lomonosovova 8, Trnava a Špeciálnej základnej školy internátnej, Lomonosovova 8, Trnava nová škola s názvom Spojená škola, Lomonosovova 8, Trnava, ktorá má dve organizačné zložky: Špeciálna základná škola internátna, Lomonosovova 8, Trnava a Odborné učilište internátne, Lomonosovova 8, Trnava.

• DoD v našej škole
  • Výchovný koncert

Rodinná folklórna skupina Hlbockí zúročili svoje doterajšie skúsenosti a obohacujú mladšie generácie o vedomosti z kultúrneho bohatstva a dedičstva, aby poznali, na čo môžu byť právom hrdí. Tentokrát sa na našej škole predstavia 20.11.2017 s výchovným koncertom "NESIEME VÁM NOVINU". V predstavení sa orientujú na Vianoce, vianočné zvyky a tradície, ale aj na zvyky, ktoré Vianociam predchádzajú.

• Rodičovské združenie

Oznamujeme rodičom, že dňa 10. novembra 2017 sa o 14.30 hod uskutoční triedne rodičovské združenie Ďakujeme za Vašu účasť.

• Škola - video

Ako to vyzerá na našej škole si môžete pozrieť v priloženom videu.

• Divadelné predstavenie

Príbeh plný fantázie, napätia a nečakaných zvratov ožil na doskách Divadla Jána Palárika. Žiaci našej školy sa tejto famóznej inscenácie zúčastnili. Dobrodružnú, hudobnú komédiu Ostrov pokladov odporúčame vidieť všetkým dobrodruhom a romantikom sveta.

• Začiatok školského roka 2017/2018

Slávnostné otvorenie šk.roka 2017/2018 sa uskutoční 4.9.2017 o 9.00 hod na školskom dvore. Prosíme žiakov,aby si čím skôr priniesli prezuvky a visiaci zámok na skrinku,ktorá im bude pridelená.

• Slávnostné vyradenie absolventov 2017
    29. 6. 2017

Napätie zo záverečných skúšok vystriedala veľká úľava a pocit spokojnosti. Dnes sme našim tretiakom, ktorí úspešne zvládli záverečné skúšky, odovzdali výučné listy. V príhovore riaditeľka školy ocenila snahu všetkých absolventov a zaželala im, aby sa každý úspešne zaradil do pracovného života.

• Botanická záhrada

26.6.sme navštívili Botanickú záhradu v Trnave, v ktorej sa od r.2005 uskutočňuje revitalizácia. Náchádzajú sa tu rôzne zaujímavé dreviny. Táto záhrada má potenciál stať sa regionálne významným územím, ktoré zvýši atraktivitu mesta i celého trnavského regiónu.

• Deň záchranných zložiek

Spolu so žiakmi sme sa zúčastnili podujatia "Deň záchranných zložiek", ktoré organizovalo Mesto Trnava v areáli športového klubu Slávia. Zaujala nás ukážka vyslobodzovania zranených osôb z havarovaného vozidla, zadržanie nebezpečného páchateľa či ukážky policajnej kynológie...

• Záver školského roka

Kedže sa blíži záver šk.roka, spoločne sme ho uzavreli grilovačkou a futbalovým turnajom. Žiaci našej školy spolu s majstrami odborného výcviku i učiteľmi strávili celý deň v príjemnej letnej atmosfére. Čaká nás zaslúžený oddych na ktorý sa všetci tešíme a po ňom návrat naspäť do školských lavíc.

• Celoštátna súťaž- strojár

Žiaci Marek Kovačič a Patrik Klč sa zúčastnili  CELOŠTÁTNEJ SÚŤAŽE V ODBORE STROJÁR v SŠI v Kysuckom Novom Meste. Zadaním súťaže bolo zhotovenie zámočníckej podložky a naše družstvo sa umiestnilo na 3.mieste. Za vzornú reprezentáciu školy im ďakujeme a blahoželáme k úspechu

• Viedeň-koncoročný výlet 2017

Tento školský rok sme sa na koncoročný výlet vybrali za hranice Slovenska do neďalekej Viedne. Navštívili sme zámocké záhrady Schönbrunnu, najstaršiu ZOO na svete i Gloriette. Viac už v našej fotogalérii

• Výberové konanie
  • Výsledková listina PS
    11. 5. 2017

Milí uchádzači o štúdium,

výsledky prijímacieho konania 2017 sa dozviete po kliknutí na nasledujúci odkaz  PS_-_vysledky.xls

• Vyučovanie

Nech sa páči, nahliadnite ako prebieha vyučovanie na našej škole smiley  Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť.

• Exkurzia "Mladý tvorca 2017"

Dnes sme sa zúčastnili plánovanej exkurzie "Mladý tvorca 2017", ktorá sa už tradične konala v národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre. Nech sa páči, nahliadnite do našej fotogalérie.