Internát

Ubytovanie v školskom internáte

Školský internát (ďalej len "ŠI") poskytuje ubytovanie pre žiakov ŠZŠI a žiakov OUI a  pre žiakov stredných škôl sídliacich v meste Trnava, chlapcov a dievčatá, týždenne dochádzajúcich, zabezpečuje žiakom výchovno-vzdelávaciu činnosť a stravovanie. ŠI svojím výchovným programom školského zariadenia nadväzuje na výchovno-vzdelávaciu činnosť školy v čase mimo vyučovania a úzko spolupracuje s rodinou žiaka.

ŠI sa člení na výchovné skupiny podľa veku žiakov, počet žiakov vo výchovných skupinách je rovnaký ako v triedach, v ktorých sa vzdelávajú.

Výšku mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ubytovaním v ŠI určuje riaditeľka školy. Čiastočnú úhradu nákladov uhrádza zákonný zástupca žiaka alebo plnoletý žiak mesačne vopred vždy do 20. dňa na nasledujúci mesiac.

Prevádzka ŠI je od nedele 19:00 hod. do piatku 15:30 hod.

Kapacita internátu: 54 žiakov (ŠZŠI – 21 žiakov, OUI – 33 žiakov).