Spojená škola, Lomonosovova 8, TRNAVA

• Začiatok školského roka 2017/2018

Slávnostné otvorenie šk.roka 2017/2018 sa uskutoční 4.9.2017 o 9.00 hod na školskom dvore. Prosíme žiakov,aby si čím skôr priniesli prezuvky a visiaci zámok na skrinku,ktorá im bude pridelená.

• Slávnostné vyradenie absolventov 2017
    29. 6. 2017

Napätie zo záverečných skúšok vystriedala veľká úľava a pocit spokojnosti. Dnes sme našim tretiakom, ktorí úspešne zvládli záverečné skúšky, odovzdali výučné listy. V príhovore riaditeľka školy ocenila snahu všetkých absolventov a zaželala im, aby sa každý úspešne zaradil do pracovného života.

• Deň záchranných zložiek

Spolu so žiakmi sme sa zúčastnili podujatia "Deň záchranných zložiek", ktoré organizovalo Mesto Trnava v areáli športového klubu Slávia. Zaujala nás ukážka vyslobodzovania zranených osôb z havarovaného vozidla, zadržanie nebezpečného páchateľa či ukážky policajnej kynológie...

• Botanická záhrada

26.6.sme navštívili Botanickú záhradu v Trnave, v ktorej sa od r.2005 uskutočňuje revitalizácia. Náchádzajú sa tu rôzne zaujímavé dreviny. Táto záhrada má potenciál stať sa regionálne významným územím, ktoré zvýši atraktivitu mesta i celého trnavského regiónu.

• Záver školského roka

Kedže sa blíži záver šk.roka, spoločne sme ho uzavreli grilovačkou a futbalovým turnajom. Žiaci našej školy spolu s majstrami odborného výcviku i učiteľmi strávili celý deň v príjemnej letnej atmosfére. Čaká nás zaslúžený oddych na ktorý sa všetci tešíme a po ňom návrat naspäť do školských lavíc.

• Celoštátna súťaž- strojár

Žiaci Marek Kovačič a Patrik Klč sa zúčastnili  CELOŠTÁTNEJ SÚŤAŽE V ODBORE STROJÁR v SŠI v Kysuckom Novom Meste. Zadaním súťaže bolo zhotovenie zámočníckej podložky a naše družstvo sa umiestnilo na 3.mieste. Za vzornú reprezentáciu školy im ďakujeme a blahoželáme k úspechu

• Viedeň-koncoročný výlet 2017

Tento školský rok sme sa na koncoročný výlet vybrali za hranice Slovenska do neďalekej Viedne. Navštívili sme zámocké záhrady Schönbrunnu, najstaršiu ZOO na svete i Gloriette. Viac už v našej fotogalérii

• Výberové konanie
  • Výsledková listina PS
    11. 5. 2017

Milí uchádzači o štúdium,

výsledky prijímacieho konania 2017 sa dozviete po kliknutí na nasledujúci odkaz  PS_-_vysledky.xls

• Vyučovanie

Nech sa páči, nahliadnite ako prebieha vyučovanie na našej škole smiley  Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť.

• Exkurzia "Mladý tvorca 2017"

Dnes sme sa zúčastnili plánovanej exkurzie "Mladý tvorca 2017", ktorá sa už tradične konala v národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre. Nech sa páči, nahliadnite do našej fotogalérie.

• Rodičovské združenie

Oznamujeme rodičom, že dňa 21. apríla 2017 o 14:00 hod sa uskutoční v OUI Trnava triedne rodičovské združenie. Ďakujeme za Vašu účasť.

• Stravovanie

Oznamujeme všetkým stravníkom, aby sa zo stravy odhlasovali vždy iba u vedúcej školskej jedálne a to jeden pracovný deň vopred do 11.00 hod.

• Život na internáte

Internát našej školy zabezpečuje ubytovanie i stravovanie pre žiakov OUI i iných stredných škôl. Ubytovanie je možné využiť i na dobu určitú, napr.počas zimných mesiacov, cez ktoré býva cestovanie náročnejšie. A o tom, že sa na internáte nenudíme, sa môžete presvedčiť v našom albume :)

• Múzeum holokaustu
    1. 12. 2016

Navštívili sme Múzeum holokaustu v Seredi v priestoroch bývalého pracovného a koncentračného tábora. V múzeu sú vystavené dobové dokumenty, fotografie a predmety súvisiace s prenasledovaním Židov na území Slovenska. Prednáškou "Úteky z táborov smrti" sme prehliadku ukončili.

• Návšteva krypty pod kostolom sv.Jakuba

Dňa 8.11.2016 sme navštívili kryptu pod kostolom sv. Jakuba, ktorý Trnavčania poznajú pod názvom „františkánsky kostol". Pre verejnost je sprístupnená iba 8 dní v roku. Sú v nej uložené i telesné pozostatky grófky Zuzany Forgáčovej.

• Slávnostné vyradenie absolventov

Po úspešnom absolvovaní písomnej,praktickej a ústnej formy záverečnej skúšky sa 24. júna 2016 so svojou školou rozlúčili jej šťastní absolventi. Na slávnostnom stretnutí s vedením školy si prevzali výučné listy a najusilovnejší žiaci školy aj vecné odmeny. Na záver tohto pekného a dôstojného podujatia sa so svojimi spolužiakmi a pedagógmi rozlúčili pri spoločnom slávnostnom obede. Všetkým prajeme veľa šťastia a úspechov v pracovnom i osobnom živote.

• Deň otvorených dverí

OUI v Trnave Vás 9.11.2016 (streda) pozýva na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ. V čase od 8.30 do 12.00 hod budú otvorené brány našej školy pre záujemcov o štúdium. Program: prezentácia školy a jednotlivých učebných odborov, praktické ukážky činností a výstava prác žiakov.

• Celoštátna súťaž v odbore strojár

Žiaci Matej Suchán a Patrik Císar sa zúčastnili  CELOŠTÁTNEJ SÚŤAŽE V ODBORE STROJÁR so zameraním na ručné spracovanie kovov v SŠI v Kysuckom Novom Meste. Patrik Císar sa umiestnil na 3.mieste v súťaži jednotlivcov. Za vzornú reprezentáciu školy im ďakujeme a blahoželáme k úspechu.

• Školské akcie 2015/2016

Nahliadnite do fotoalbumu, ktorý zachytáva akcie organizované v našej škole počas šk.roka 2015/2016